Умовну аварію ліквідовували на Хмельницькій АЕС
За легендою навчань, через підвищення радіаційного фону на даху машзалу енергоблоку, евакуювали персонал
- Хмельницький
-
21 листопада 2019 19:29

Тренування за участі персоналу аварійних груп і бригад ВП ХАЕС, військової частини з охорони ХАЕС, медико-санітарної частини та особового складу пожежно-рятувального загону, відбулося на Хмельницькій АЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу електростанції.
За легендою, після урагану відбулося відключення високовольтної лінії. Дорога, що з'єднує промисловий майданчик АЕС з містом Нетішин, завалена стовбурами вирваних з корінням дерев, зламаними гілками та камінням. На промисловому майданчику АЕС пошкоджені окремі будівлі і споруди. Через виникнення асинхронного ходу між енергосистемою і енергоблоком №1, знеструмелись власні мережі АЕС. Пошкодився дизель - генератора, загоряілись деякі системи. До місця пожежі були викликані підрозділи пожежної охорони.
Начальник зміни станції на початковій стадії виникнення умовної аварії організував збір аварійної бригади, розчистив проїзд на автомобільній дорозі ХАЕС - Нетішин, оголосив аварійну готовність. Прийнято рішення всі повноваження з ліквідації аварії передати головному інженеру ВП ХАЕС.
Під час ліквідації умовної аварії каналами АСКРО було зафіксовано підвищення радіаційного фону на даху машзалу енергоблока №1. Відбулась евакуація персоналу, з промислового майданчика ВП ХАЕС до міста Нетішин за маршрутом евакуації №1 - через села Комарівка, Полянь. Аварійні групи відновили електроживлення і водопостачання.
Метою тренування стала перевірка здатності персоналу самостійно, оперативно і правильно виконувати дії в аварійному режимі. Акцент також робився на ефективності організації та виконання робіт із застосуванням мобі¬льної техніки при ліквідації її наслідків, умовного відпрацювання взаємодії з владними структурами, організаціями, наглядовими органами та зовнішніми організаціями, які брали участь в аварійному тренуванні.
"До ліквідації умовної пожежі було залучено 18 чоловіки особового складу на 6 одиницях основної та спеціальної техніки", - додають надзвичайники.
Нагадаємо, що на початку місяця керівництво ХАЕС попередило громадскість про те, що на станції відбудуться масштабні протиаварійні навчання.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:00Ваш головний союзник на шляху до впевненого керування авто Актуально
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 09:26На Хмельниччині щодня о 9:00 ранку зупинятимуть рух транспорту для вшанування Героїв, - ОВА
- 12:30На Рівненщині у ДТП загинув поліціянт
- 20:10В ОВА уточнили наслідки атаки на Хмельниччину: Ворог цілив 3 дронами та 7 ракетами (ФОТО) ФОТО
- 19:17Житель Хмельниччини намагався продати через інтернет-аукціон унікальні артефакти VІІІ ст. до н.е.
- 12:30Психотропи у пігулках для схуднення: Правоохоронці перекрили канал постачання наркотиків з Молдови ФОТО
- 08:25На Хмельниччині працювала ППО: Є поранені та руйнування
- 12:23На Хмельниччині неповнолітній водій збив 4-річну дитину
- 19:495 реальних ситуацій, коли кредит може врятувати день Актуально
- 12:31На Хмельниччині чоловік пропонував патрульним на блокпосту 30 тис. грн, аби не їхати до ТЦК
- 12:08На Хмельниччині авто збило дитину на велосипеді ФОТО
- 10:29Друге самогубство за тиждень: На Буковині знайшли мертвого курсанта НАДПСУ
- 14:28На Хмельниччині горіло більше як 4 тисячі квадратних кілометрів екосистем (ФОТО) ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 18:11Дезодоранти та антиперспіранти: як вибрати та правильно використовувати Актуально
- 14:25У Хмельницькому в академії ДПСУ знайшли тіло 20-річного курсанта
- 20:51Болгарія не продаватиме реактори для Хмельницької АЕС