ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

"Укрспирт" заплатить 14 млн грн за еоклогічні збитки на Тернопільщині

Підприємство самовільно використовувало підземні води в Новосілці

Depo.
20 червня 2017 12:21
ФОТО: depo.ua

На Тернопільщині за втручання прокуратури підприємство заплатить майже 14 млн грн за самовільне використання води, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Господарський суд Київської області задовільнив позовну заяву прокуратури Тернопільської області в інтересах держави в особі Держаекоінспекції у Тернопільській області до ДП спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" про стягнення збитків, заподіяних самовільним використанням підземних вод.

"Державне підприємство, що розташоване у Новосілці Тернопільської області, з серпня 2011 р. по квітень 2012 р. використало майже 238 тисяч метрів кубічних підземних вод без дозволу на спеціальне водокористування. Незаконними діями підприємства навколишньому природному середовищу спричинено збитки на суму майже 14 млн грн," - кажуть прокурори.

Рішенням суду позовні вимоги задоволені у повному обсязі.

ДП "Укрспирт" має тепер перерахувати кошти в дохід спеціальних фондів державного, обласного та сільського бюджетів.

Так, завдяки принциповій позиції прокуратури Тернопільскої області, місцевий бюджет Новосілківської сільської ради має поповнитися майже на 7 млн. гривень.

Нагадаємо, на Тернопільщині ще одне підприємство "заграбастало" понад 300 га державних угідь. Фірма самовільно зайняла сільгоспземлі державної власності.

Більше про події Тернопільщини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері