ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Укренерго в форматі Оперативного штабу планує швидку добудову на ХАЕС

Окремі об'єкти видачі потужностей Хмельницької АЕС вже на завершальному етапі
Depo.
11 вересня 2015 08:30
ФОТО: depo.ua
Укренерго в форматі Оперативного штабу планує швидку добудову на ХАЕС
Укренерго в форматі Оперативного штабу планує швидку добудову на ХАЕС

Контролює будівництво об'єктів видачі потужностей Рівненської та Хмельницької АЕС сам міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт відомства.

У нараді взяли також участь керівники міністерства енергетики та вугільної промисловості, ДП "НЕК "Укренерго", НАЕК "Енергоатом".

Говорили про низку об'єктів, які мають високий ступень готовності та уточнили графіки виконання робіт. З-поміж інших і реконструкція ВРС 750 кВ на Хмельницькій АЕС.

Окремо зупинилися і на проблематиці землевідведення під об'єкти лінійної інфраструктури.

Першочерговими є завершення будівництва та введення в експлуатацію лінійної та станційної частин обладнання для видачі потужностей Рівненської та Хмельницької АЕС в мережі відповідних класів напруги центрального регіону ОЕС України.  

"Введення в експлуатацію зазначених об'єктів забезпечить додатковий виробіток потужності на АЕС західного регіону та передачу її в дефіцитні центральний та північний енерговузли", - підсумував Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

І пообіцяв, в разі потреби, усіляку підтримку з боку Міненерговугілля України для якомога швидшого та ефективнішого прийняття потрібних коригувань.

Більше матеріалів про ХАЕС читайте на порталі khm.depo.ua.