Українці в Польщі зароблятимуть, як поляки

З наступного року покращуються умови праці іноземців у Польщі
Depo.
5 червня 2016 16:28
ФОТО: depo.ua
Українці в Польщі зароблятимуть, як поляки
Українці в Польщі зароблятимуть, як поляки

Прирівняти умови праці іноземців до громадян Польщі планують в так званній сезонній директиві, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Польське радіо.

“Триває робота над застосуванням так званої сезонної директиви, що стосується працевлаштування іноземців, яка має бути задіяною з 1 січня 2017 року, - каже заступник міністра родини, праці і соціальної політики Станіслав Швед. - Іноземці зароблятимуть стільки ж, як поляки."

Польський урядовець додав, що сезонною роботою здебільшого зацікавлені громадяни України: “Більше 95% працюючих в Польщі іноземців походять з України”.

Торік видано 800 тисяч заявок на роботу в Польщі. Працювало півмільйона осіб. Цього ж року, до середини травня, поступило 500 тисяч заявок на працевлаштування інземців, тому до кінця року замовлень передбачається вже більше мільйона.

Уточнимо, сезонна директива стосується прибуття і перебування громадян третіх країн з метою працевлаштування на сезонну роботу. Чиновник наголосив, що будуть зміни у, так званих, коротко термінових заявках при одночасному збереженні спрощеної форми працевлаштування і запровадження однакових умов праці і зарплат.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та