Українці створили для кухні яйце зі штучним інтелектом

Новий гаджет - HelloEgg навчить готувати і підтримає бесіду
Depo.
11 жовтня 2016 22:27
ФОТО: depo.ua
Українці створили для кухні яйце зі штучним інтелектом
Українці створили для кухні яйце зі штучним інтелектом

Українські розробники створили цікавий гаджет для розумної кухні - HelloEgg, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ain.ua.

Кухонний асистент на голосовому управлінні може надавати кулінарну допомогу в режимі реального часу. Пристрій має вигляд яйця з дисплеєм на маківці, на який транслюється покрокове відеокерівництво з приготування різних страв. А ще - підтримує бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту і чарівно блимає одним-єдиним, але таким зворушливим, електронним оком.

Управляти пристроєм можна за допомогою голосових команд (частково HelloEgg управляє команда підтримки). А якщо в процесі готування ви занудьгуєте, з ним можна просто поговорити. Причому спілкується HelloEgg досить емоційно, зображуючи своїм оком різні цілком людські реакції.

При бажанні HelloEgg може транслювати музику, новини, прогноз погоди та й інше з інтернету. Само собою, в нього вбудовані всілякі таймери, які застрахують початківців кулінарів від пригорілої гречки і недосмаженого біфштексу.

Українці створили для кухні яйце зі штучним інтелектом - фото 1

Покликання HelloEgg - допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати, поки ви гаруєте біля плити.

"Ми провели дослідження і з'ясували, що 400 годин в рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовими інструкціями чи музикою - в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого," — пояснив представник компанії, яка створює продукт Дмитро Шемет.

Виробництво HelloEgg планують почати в лютому 2017 року.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт