Українці сміливіше планують літні відпустки

Цього літа у відпустку збираються більше, ніж дві третіх українців
Depo.
17 червня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
Українці сміливіше планують літні відпустки
Українці сміливіше планують літні відпустки

Кількість людей, які збираються у відпустку, помітно збільшилася порівняно з минулим роком, повідомляє Depo.Хмельницький за даними опитування hh.ua.

За два з половиною роки українці трохи пристосувалися жити в умовах кризи і почали сміливіше будувати плани на майбутню відпустку. Ще в 2014 році планували відпочивати рекордно низьке число офісних співробітників – всього 41%. Вже до 2015 їх кількість зросла до 56%. Цього ж літа – 68%.

Українці сміливіше планують літні відпустки - фото 1

Не планує відпочивати кожний восьмий опитаний. І п'ята частина – поки не визначилися з планами на літо. Головна причина з якій люди відмовляються їхати у відпустку, - відсутність фінансової можливості. Про це заявили троє з п'яти опитаних. Трохи більше чверті не можуть відпроситися з роботи. 7% не поїдуть у відпустку за сімейними обставинами. І ще 3% відповіли, що не люблять відпочивати в літній період.

Українці сміливіше планують літні відпустки - фото 2

Серед тих, хто планує відпустку цього літа, третина повідомили, що поїдуть відпочивати за кордон. У п'ятірку найпопулярніших країн для туризму увійшли Туреччина, Іспанія, Болгарія, Греція та Чорногорія. Далі йдуть Єгипет, Італія, Хорватія, Грузія, а також Ізраїль.

Трохи більше п'ятої частини опитаних вирушать до моря в межах України. Кожен сьомий поїде у Карпати. І ще стільки ж проведуть відпустку за містом або на дачі. Цікаво, що рік тому відпочинок в Україні був більш популярний серед українців, ніж поїздки за кордон.

Українці сміливіше планують літні відпустки - фото 3

Опитування проведилося в червні, у ньому взяли участь 1505 респондентів з різних регіонів України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький