ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці озвучили зарплату, яка б забезпечила гідне життя

Для цього потрібно заробляти, за опитуванням, не менше 20 тисяч гривень щомісяця
Depo.
26 лютого 2016 13:08
ФОТО: depo.ua
Українці озвучили зарплату, яка б забезпечила гідне життя
Українці озвучили зарплату, яка б забезпечила гідне життя

Щоб почуватися достойно, чверть респондентів дослідження вважають, що має бути не менше 20 тисяч гривень, по 20% респондентів назвали гідною оплату праці в розмірі не менше 30 і 50 тисяч гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на biz.nv.

Разом з тим, 12% вистачило б і зарплати в 15 тисяч гривень, 11% - в 10 тисяч гривень. Лише 2% вважають зарплату в 5 тисяч гривень і меншу достатньою. 17% опитуваних заявили, що працюють в задоволення і гроші для них – не головне.

Як відзначають кадрові експерти, сьогодні середня зарплата в Україні коливається в межах 3-4 тис. грн.

Українці озвучили зарплату, яка б забезпечила гідне життя - фото 1

Заради високооплачуваної роботи більше половини українців готові виїхати в іншу країну - 57% і працювати ненормований робочий день - 54%. Ще добра чверть готові займатися справою, до якої байдужі. 18% респондентів готові терпіти будь-які труднощі, практично стільки ж - працювати без вихідних.

Українці озвучили зарплату, яка б забезпечила гідне життя - фото 2

Втім, лише менше 10% громадян заради високої зарплати готові працювати в неприємному колективі, ще менше жертвувати своїм дозвіллям і гарним настроєм, а також займатися ненависною справою.

А під поняттям "гідне життя" більшість мають на увазі можливість займатися улюбленою справою, фінансова незалежність; задоволення будь-яких потреб та втілення мрій; почуття безпеки і впевненість в забезпеченій старості; доступ до якісної медицини та освіти, комфортне житло, особистий транспорт, а також можливість відпочивати і подорожувати.

Опитування проведилося в січні 2016 року. У ньому взяли участь 3282 респонденти з різних регіонів України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та