Українсько-британська компанія розсекретила "Армату-кілер"

Стали відомі характеристики своєї новітньої гвинтівки STL-016
Depo.
20 жовтня 2016 22:58
ФОТО: depo.ua
Українсько-британська компанія розсекретила "Армату-кілер"
Українсько-британська компанія розсекретила "Армату-кілер"

Українсько-британська Stiletto Systems Ltd, що спеціалізується на розробці боєприпасів та стрілецької зброї, розсекретила технічні характеристики своєї новітньої снайперської гвинтівки STL-016, яку називають "Армата-кілер", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на military-informant.

На міжнародній військовій виставці "Зброя та Безпека 2016" верше публічно продемонстрували новітню снайперську гвинтівку STL-016 калібру 300 WSM.

Вона є індивідуальною снайперською зброєю і призначена для ураження живої сили екіпірованої в індивідуальні засоби захисту, вогневих засобів противника, розташованих поза укриттів у відкритих окопах (траншеях) і за природними складками місцевості, а також повітряних і наземних броньованих цілей з товщиною броньовий захисту: 11 мм на дистанції до 800 метрів; 8 мм на дистанції до 1000 метрів.

Українсько-британська компанія розсекретила "Армату-кілер" - фото 1

Гвинтівка є ручною мобільною універсальною зброєю з прицільною дальністю ураження цілей (наземних і повітряних) до 2000 метрів.

Для стрільби з гвинтівки застосовуються гвинтівкові патрони калібру 300 WSM всіх модифікацій, а також спеціальні снайперські бронебійні патрони Stiletto Systems з кулею БС нового покоління.

Українсько-британська компанія розсекретила "Армату-кілер" - фото 2

Темп стрільби нової гвинтівки становить близько 20 пострілів в хвилину.

 

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт