Український офіцер полковник прийняв під командування ЛитПолУкрБриг (ВІДЕО)

Дмитро Братішко підписав протокол та прийняв у бригадного генерала Зенона Бжушко під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького

Сьогодні, 20 вересня, український офіцер полковник Дмитро Братішко підписав протокол та прийняв у бригадного генерала Зенона Бжушко під своє командування Литовсько-Польсько-Українську бригаду імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, повідомив Depo.Хмельницький офіцер зв'язків з громадськістю бригади Олександр Гайн.

Захід відбувся в Любліні у кімнаті слави командування Багатонаціональної бригади за участю особового складу ЛитПолУкрБриг та членів координаційної групи.

Протокол передачі-прийому повноважень завірили голови національних делегацій координаційної групи - полковник ЗС Литовської Республіки Томас Масаітіс, полковник ЗС Республіки Польща Маріуш Чішовіч та полковник ЗС України Олексій Шандар.

"Це знакова та дуже відповідальна подія - Україна в особі українського командира та ще 17 офіцерів штабу бере на себе зобов'язання підтримувати набуті операційні спроможності командування ЛитПолУкрБриг й розвивати далі тісну співпрацю в форматі цієї багатонаціональної військової частини. Ми будемо працювати плідно із заступником - офіцером ЗС Литовської Республіки та начальником штабу - офіцером ЗС Республіки Польща у напрямку набуття взаємосумісності та злагодженості дій у виконанні тих завдань, які отримуватимемо від наших керівників," – зазначив полковник Дмитро Братішко.

Також, цього дня у люблінській філармонії відбудеться святковий концерт з нагоди 3-річниці створення Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького та нагородження особового складу.

А вже 21 вересня на Литовській площі Любліна будуть проведені офіційні урочистості щодо відзначення триріччя ЛитПолУкрБриг та передачі повноважень командира бригади за участю начальника Генерального штабу ЗС Республіки Польща генерал-лейтенанта Ярослава Міка, начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування - заступника начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенанта Олександра Локоти та директора Департаменту міжнародної співпраці та операцій Міноборони Литовської Республіки Кароліса Алекса.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький