Українські військові зі складу ЛитПолУкрбригу вітали Литовське військо (ФОТО)

У Вільнюсі відбулися урочистості з нагоди 99 річниці створення Литовського війська

Depo.
23 листопада 2017 22:33
ФОТО: depo.ua

23 листопада українські військовослужбовці зі складу ЛитПолУкрбригу взяли участь в урочистих заходах у Вільнюсі з нагоди 99 річниці створення Литовського війська, повідомляє Depo.Хмельницький.

Як розповідають в прес-службі Міноборони, у заходах взяли участь Президент Литовської Республіки Даля Грибаускайте та Міністр охорони краю Литовської Республіки Раймундас Каробліс, представники країн-членів Альянсу, делегація від Міністерства оборони України, Посол України в Литовській Республіці.

Військовослужбовці Збройних Сил України привітали литовських колег зі святом, та пройшли в одному строю з представниками армій країн-членів НАТО.

З перших днів початку російської агресії проти нашої держави, Литва прийшла на допомогу Україні і зараз взаємовідносини лише покращуються.

В рамках проведення минулого тижня Міжнародної конференції ООН з питань миротворчості у Канаді, відбулася двостороння зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака та Міністра охорони краю Литовської Республіки Раймундаса Каробліса.

Тоді були обговорені питання подальшої двосторонньої співпраці оборонних відомств. Пан Каробліс зокрема, зазначив, що Литва продовжуватиме подальшу співпрацю щодо реабілітації українських військовослужбовців, допомоги оборонним озброєнням та оснащенням, інших проектах. Також під час зустрічі обговорювалися питання проведення майбутніх спільних навчань на рівні штабів підрозділів.

"Маю визнати, що усі наші спільні проекти з Україною є успішними", – зазначив Степану Полтораку під час зустрічі Раймундас Каробліс.

Нагадаємо, українські військові цьогоріч й ділилися досвідом виконання завдань в зоні бойових дій в районі АТО з колегами ЛитПолУкрбригу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері