Українські прикордонники випробовують високопрохідний всюдихід

Державна прикордонна служба України проводить ходові випробування багатоцільового вантажного автомобіля Tatra T815 колісної формули 4х4
Depo.
11 січня 2017 18:39
ФОТО: depo.ua
Українські прикордонники випробовують високопрохідний всюдихід
Українські прикордонники випробовують високопрохідний всюдихід

Українські прикордонники розпочали тестування всюдихода Татра, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією Держприкордонслужби, вантажні автомобілі Tatra славляться своєю високою прохідністю. Незалежна підвіска усіх коліс і запатентована хребтова рама є візитівкою марки. Недаремно ці автомобілі завоювали велику популярність у військових.

На осінній виставці "Зброя і безпека 2016" в Києві були представлені дві повноприводні вантажівки Tatra: армійське шасі T815 8х8 з системою завантаження типу мультиліфт і пожежна автоцистерна T815 4х4.

Пройшло кілька місяців і військову бортову вантажівку Tatra T815 узяли на ходові випробування й українські прикордонники. Їм надали багатоцільовий автомобіль T815-7l0R59 19 257 4×4.1R.

Двовісна повнопривідна машина має повну масу 19 т і розрахована на перевезення до 8,5 т вантажу. Автомобіль оснащується кабіною армійського типу, яка розрахована на приховане бронювання. Бортова платформа оснащена відкидними лавами для перевезення 16 бійців.

У рух всюдихід приводить турбодизель Cummins Євро 5 потужністю 345 л. с., з яким агрегатується автоматична 6-ступінчаста коробка передач Allison. Максимальна швидкість, яку розвиває всюдихід - 115 км/год.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт