Українські митники протидіятимуть незаконному обігу наркотиків по-європейськи

Тренінг для місцевих фахівців провели польські колеги
Depo.
6 жовтня 2016 15:36
ФОТО: depo.ua
Українські митники протидіятимуть незаконному обігу наркотиків по-європейськи
Українські митники протидіятимуть незаконному обігу наркотиків по-європейськи

Фахівці митної справи Хмельниччини вивчали європейські практики протидії незаконному обігу наркотиків, повідомляє Depo.Хмельницький.

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, що базується в Хмельницькому, взяли участь у тренінгу "Кращі сучасні європейські практики протидії незаконному обігу наркотичних засобів та прекурсорів на кордоні", організованому за сприяння Консультативної Місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (EUAM).

"Координатор з питань боротьби з наркотиками та прекурсорами національного контактного центру RILO ECE, представник Митної служби Республіки Польща Грегор Чернієвіц ознайомив учасників з типами наркотичних засобів та прекурсорів, незаконним обігом, виробництвом в Європі та маршрутами наркотрафіка," – інформує прес-служба ДФС області.

Особливий професійний інтерес наших митників - сучасна методологія виявлення контрабандних поставок наркотичних засобів та прекурсорів.

Під час тренінгу значну увагу приділили практичним ситуаціям щодо незаконної торгівлі,  операціям з виявлення та припинення незаконного обігу наркотичних засобів та прекурсорів у мовах проведення міжнародних операцій та контрольованих поставок.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт