Українці зможуть побачити всі 9 шоу "Євробачення-2017"

Доступними є не лише фінальні концерти, а й генеральні репетиції

Depo.
15 березня 2017 10:46
ФОТО: depo.ua

Українці можуть стати глядачами не лише двох півфіналів та фінал - шоу, які традиційно показують у прямому ефірі, - а й на шести генеральних репетицій пісенного конкурсу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу "Євробачення-2017".

Кожному прямому ефіру обов'язково передують генеральні репетиції. Вони майже ідентичні півфіналам та фіналу - конкурсанти у сценічних костюмах відтворюють свої постановки. На першу генеральну репетицію кожного з шоу запрошуються акредитовані фани та акредитовані представники ЗМІ. Квитки на неї не продаються. А вже на другу і третю генеральні репетиції кожного з шоу можна придбати квитки.

Ось інформація про 9 шоу "Євробачення-2017", глядачами яких можуть стати всі охочі:

Semi Final 1 Jury Show - Друга генеральна репетиція першого півфіналу, під час якої виступатимуть представники 18 країн-учасниць першого півфіналу, а саме: Чорногорії, Фінляндії, Грузії, Португалії, Бельгії, Швеції, Албанії, Азербайджану, Австралії, Кіпру, Словенії, Вірменії, Молдови, Чеської Республіки, Латвії, Ісландії, Греції та Польщі. Цьогоріч вона відбудеться 8 травня о 22:00. Цю репетицію також називають Jury Show, бо якраз цього вечора національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів. Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать 10 країн, чиї представники пройдуть до фіналу. Отож друга генеральна репетиція першого півфіналу буде ідентичною до шоу першого півфіналу, який усі побачать у прямому ефірі наступного дня - 9 травня о 22:00.

Semi Final 1 Dress Rehearsal 3 - Третя генеральна репетиція першого півфіналу. Вона відбудеться 9 травня о 16:00 безпосередньо у день першого півфіналу "Євробачення-2017". Це буде остання репетиція учасників перед виступом, який визначить подальшу долю кожного з артистів на пісенному конкурсі. Адже лише десятеро учасників півфіналу пройдуть до фіналу.

Semi Final 1 - Перший півфінал, перший конкурсний день пісенного конкурсу і перше шоу, що буде показане у прямому ефірі. Воно відбудеться 9 травня о 22:00 за Києвом. За підсумками глядацького голосування та оцінок національних журі до фіналу пройде десятеро конкурсантів. До голосування в першому півфіналі "Євробачення-2017" також долучаться і три країни "Великої п'ятірки" - Велика Британія, Італія та Іспанія.

Semi Final 2 Jury Show - Друга генеральна репетиція другого півфіналу. Вона відбудеться 10 травня о 22:00. Це буде Jury Show перед другим півфіналом, що відбудеться ввечері за день до нього, і буде ідентичним шоу другого півфіналу, що буде показано у прямому ефірі. Так само, як і перед першим півфіналом, увечері 10 травня національні журі оцінюватимуть виступи конкурсантів другого півфіналу "Євробачення-2017". Їхні оцінки в сумі з результатами телеголосування під час півфіналу визначать ще 10 країн, які пройдуть до фіналу.

Semi Final 2 Dress Rehearsal 3 - Третя генеральна репетиція другого півфіналу, яка відбудеться в день другого півфіналу пісенного конкурсу 11 травня о 16:00. Під час неї можна буде побачити постановки представників 19 країн-учасниць другого півфіналу, які телеглядачі дивитимуться в прямому ефірі ввечері.

Semi Final 2 - Другий півфінал, другий конкурсний день Євробачення, який буде показано у прямому ефірі. Він пройде 11 травня о 22:00. У цьому півфіналі візьмуть участь представники таких 19 країн: КЮР Македонія, Мальта, Нідерланди, Сербія, Данія, Росія, Румунія, Угорщина, Австрія, Ірландія, Швейцарія, Естонія, Ізраїль, Болгарія, Сан-Марино, Литва, Хорватія, Норвегія та Білорусь. До голосування в другому півфіналі Євробачення-2017 також долучаться країни "Великої п'ятірки" - Франція та Німеччина, а також країна-господарка цьогорічного конкурсу Україна. За результатами цього конкурсного дня стануть відомі імена ще 10 фіналістів.

The Jury Final - Друга генеральна репетиція фіналу. Ця репетиція відбудеться 12 травня о 22:00. Під час неї національні журі країн-учасниць "Євробачення-2017" оцінюватимуть виступи фіналістів цьогорічного пісенного конкурсу. Це шоу буде ідентичним фіналу, яке глядачі з більш ніж сорока країн світу дивитимуться в прямому ефірі наступного дня.

Grand Final Dress Rehearsal 3 - Третя генеральна репетиція фіналу, остання репетиція перед фіналом пісенного конкурсу, який відбудеться ввечері цього ж дня. Вона відбудеться 13 травня о 14:00. Представники 26 країн-фіналістів "Євробачення-2017" відпрацьовуватимуть свої номери, викладаючись на повну: так само, як і на фінальному шоу.

Grand Final - Фінал - найочікуваніша подія пісенного конкурсу. Саме цього вечора визначиться ім'я артиста, який своєю піснею і виконанням підкорить Європу. А також усі дізнаються, яка країна наступного року прийматиме Євробачення. У фіналі за перемогу змагатиметься 26 країн. Відбудеться він 13 травня о 22:00.

Квитки на всі шоу "Євробачення-2017" можна придбати на сайті офіційного квиткового агента conсert.ua. Одним замовленням можна придбати лише до чотирьох квитків, більше - через оператора контактного центру.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами і долучайтеся до наших груп ВКонтакті, Фейсбук та Твітері