Українці можуть виготовляти гіперзвукові крилаті ракети

ВІтчизняні новітні "космічні" технології дивують світових фахівців

Українці можуть виготовляти гіперзвукові…

Українські розробники розробили технологію виробництва гіперзвукової крилатої ракети, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Народну армію".

На міжнародній виставці "Зброя та безпека-2017" українське конструкторське бюро, як і належить установі такого рівня, вражало відвідувачів новітніми "космічними" технологіями, що можуть бути застосовані й у військовій сфері.

"На сьогоднішній день ми маємо напрацювання (проектну документацію та відповідні розрахунки) для виробництва широкого спектру ракетно-реактивної зброї, а представлені тут найсучасніші технології підтверджують нашу готовність до реалізації проектів у галузі будівництва ракетно-космічної техніки, - розповідає начальник відділу науково-технічної інформації КБ "Південне" Олександр Логінов. - Це конструкції, вироблені з використанням композиційного матеріалу - вуглецевого волокна. Вони надзвичайно міцні та мають гранично оптимальні вагові характеристики."

З-поміж іншого - паливна ємність для широкого переліку виробів - ексклюзивний кулеподібний балон, основу якого становить герметична тонкостінна титанова ємність, вкрита спеціальною оболонкою із органічної тканини. Такий надлегкий балон витримує тиск у 300 атмосфер. А ще - рідинний ракетний двигун, складні за формою елементиякого, виготовлені за допомогою 3D принтера, макети супутника дистанційного зондування землі та сучасної ракети космічного призначення легкого класу "Циклон-4М".

Крім того, фахівці володіють технологією виробництва гіперзвукової крилатої ракети оперативно-тактичного класу з радіусом дії до 300 км. Маневреність та швидкість, яка дорівнюватиме п'ятьом швидкостям звуку (приблизно 1700 м/с), зробить таку ракету невразливою для засобів ППО противника.

Нагадаємо, в Україні тепер виготовляють "свої" стволи для зенітних установок. А ще створили "розумний" артснаряд "Карасук", що потрапляє в ціль на відстанні до 12 кілометрів.

ЗСУ незабаром поповняться протиракетними комплексами "Стугна", "Корсар" та модифікованими БТР-4.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook