Україна за допомогою Франції добудовуватиме ХАЕС

Міненерговугілля закликає Францію надати Україні технічну допомогу в реалізації проекту добудови 3 і 4 енергоблоків
Depo.
4 червня 2016 13:38
ФОТО: depo.ua
Україна за допомогою Франції добудовуватиме ХАЕС
Україна за допомогою Франції добудовуватиме ХАЕС

Міністерство енергетики та вугільної промисловості просить сприяння у Франції з проектом добудови двох енергоблоків на ХАЕС, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

Таким є один головних лейтмотивів зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон.

"Ми б хотіли, щоб Франція розглянула можливість участі, можливості технічної допомоги в реалізації цього проекту (добудови енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС). Досвід Франції в атомній енергетиці для нас важливий, ми готові скористатися ним і будемо прислухатися до порад французьких фахівців", - сказав Насалик.

Україна за допомогою Франції добудовуватиме ХАЕС - фото 1

Французька сторона, у свою чергу, запропонувала надати Україні інвестиційні проекти, які можуть бути запропоновані французьким інвесторам вже в цьому місяці.

Зрештою, сторони домовилися про подальше інформування щодо можливостей взаємовигідного співробітництва двох країн в енергетичній галузі з метою підвищення інтересу інвестувати в енергетичну галузь України.

Україна за допомогою Франції добудовуватиме ХАЕС - фото 2

Варто зауважити, що очільник Міненерговугілля запевнив іноземців і в  дотриманні Україною всіх зобов’зань щодо використання альтернативних джерел енергії та оплати "зеленої" генерації. За його словами, розроблено програму, яка дасть можливість впроваджувати проекти з використання відновлювальних джерел енергії, зокрема біогазу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та