Учнів молодших класів з першого вересня вдягнуть у світловідбивні жилети

Жилети будуть індивідуальними і безкоштовними для всіх учнів 1-4 класів

З 1 вересня учні 1-4 класів носитимуть спеціальні світловідбивні жилети, аби бути помітними у темну пору доби, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Урядовий портал".

Вводиться правило для дітей молодших класів носити в темну пору доби спеціальні світловідбивні жилети, аби бути помітними для водіїв і учасників дорожнього руху.  Рішення ухвалено навесні – під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, було одним з головних.

Зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено. Глава Уряду продемонстрував жилет мамам і татам, які зібралися у Києві обговорити питання перебігу урядової ініціативи "Чужих дітей не буває".

"З 1 вересня, 1-4 класи, всі учні мають бути із спецжилетами, які дадуть можливість дитині бути помітною в темну пору доби, – сказав прем'єр Володимир Гройсман. – Треба створити систему захисту дітей. Питання безпеки на дорогах тут має надважливе значення".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький