ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Учасники АТО з Ізяславщини об'єдналися в громадську організацію

Задля вирішення своїх нагальних проблем учасники антитерористичної операції з Ізяславщини утворили громадське об'єднання
Depo.
14 вересня 2015 17:51
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі Ізяславської РДА, у зоні АТО побувало вже більше сотні мешканців району.

Дехто із них ще й досі захищає цілісність держави.

Проте після повернення зі сходу у бійців виникає дуже багато різноманітних нагальних потреб, які зараз надзвичайно важко вирішувати самотужки. Так, волонтери та громадськість надзвичайно велику допомогу надавали захисникам на фронті та при можливості після демобілізації. Але досить багато питань залишаються невирішеними.

Днями відбулася зустріч керівництва району з військовими та їх родинами, в ході якої і було вирішено створити громадську організацію, яка б об'єднала всіх, хто пов'язаний з антитерористичною операцією, та представляла їхні інтереси.

" Громадській організації як юридичній особі буде набагато легше вирішувати ваші питання", - звернувся до бійців очільник Ізяславщини Борис Яцков.

Відразу ж і провели установчі збори, на яких вирішили створити громадську організацію воїнів АТО, затвердили Статут та обрали керівником Володимира Павлюка.

Наразі здійснюється пошук приміщення для новоствореної організації.

Основною метою діяльності новоствореної організації буде задоволення та захист законних економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів членів організації, а також захист соціальних інтересів членів організації, членів сімей учасників АТО, членів сімей загиблих воїнів - учасників АТО, осіб, з числа військовослужбовців та бійців добровольчих формувань, які стали інвалідами внаслідок поранень, отриманих під час проведення АТО.

Більше про захист прав учасників АТО - на khm.depo.ua