У жнива на Хмельниччині вантажівки порушують норми вагових параметрів

На автошляхах краю посилюється контроль за перевезеннями
Depo.
21 липня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
У жнива на Хмельниччині вантажівки порушують норми вагових параметрів
У жнива на Хмельниччині вантажівки порушують норми вагових параметрів

Із початком жнив в області посилили ваговий контроль за вантажівками, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Служба автодоріг.

"Зважаючи на досвід попередніх років, у період жнив порушення вагових норм збільшуються. Тому, було прийнято рішення, що особливу увагу підрозділи Укртрансбезпеки до габаритних транспортних засобів здійснюватимуть саме за основними маршрутами перевезень агропродукції," - зазначає начальник Служби аводоріг Петро Гнидюк.

За його словами, зазвичай перевізники нехтують ваговими параметрами, що у період підвищених температур призводить до суттєвих деформацій асфальтобетонного покриття: на дорогах утворюються напливи, колійність, тріщини, а згодом і вибоїни.

Відтак і посилили контроль за перевізниками та масою вантажів, які вони перевозять автомобільними дорогами загального користування.

Нагадаємо, за "перегруз" вантажівок каратимуть гривнею. За останній місяць поліцею та Укртрансінспекцією вже виявлено 15 таких правопорушень.

Довідково. Від початку літа рух автотранспорту загальною масою понад 24 тонни з навантаженням 7 і більше тонн на вісь за температури повітря +28ºС і вище заборонено всіма автомобільними дорогами загального користування. Заборона діятиме протягом усього літнього періоду в денну пору доби з 10:00 до 22:00 год.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та