У Волочиську в страшній ДТП загинуло двоє підлітків (ОНОВЛЕНО)
Внаслідок зіткнення "Хонди" і "ВАЗу" двоє пасажирів легковика не вижили
- Хмельницький
-
24 жовтня 2020 17:43

Волочиські рятувальники ліквідували наслідки ДТП, у якій загинуло два підлітки, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ДСНС.
23 жовтня о 19:52 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що на вул. Незалежності в м. Волочиськ сталася дорожньо-транспортна пригода за участі двох автомобілів: Honda CR-V та "ВАЗ 2101".
До місця події оперативно прибули надзвичайники 9 Державної пожежно-рятувальної частини. За допомогою гідравлічних ножиць вони деблокували двох пасажирів 15 та 14 років автомобіля ВАЗ, після чого передали їх до карети "швидкої". Водія та двох пасажирів з жигуля було госпіталізовано до Волочиської центральної районної лікарні.
Нажаль, двоє пасажирів "ВАЗу" померли в лікарні.
Як повідомили згодом у секторі комунікацій ГУНП, 40-річний місцевий мешканець, керуючи автомобілем Honda CR-V, зіткнувся з автомобілем "ВАЗ 2101" під керуванням 24-річного мешканця Волочиського району. Внаслідок аварії водій "ВАЗу" отримав тілесні ушкодження і був госпіталізований в травматологічне відділення Волочиської ЦРЛ. Двоє неповнолітніх пасажирів "ВАЗу" важко травмувалися. Один із них, 15-річний першокурсник місцевого ліцею, від отриманих травм помер в приймальному відділенні районної лікарні того ж вечора. Інший 14-річний хлопчик у важкому стані був госпіталізований у реанімаційне відділення Волочиської ЦРЛ і вранці 24 жовтня помер від отриманих травм.
По даному факту відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України — Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Водієві автомобіля Honda CR-V оголосили про підозру та затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, у Хмельницькому під колеса авто потрапив 19-річний юнак.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 09:50До 15 років тюрми загрожує жителю Хмельниччини, що кілька разів вдарив викруткою в груди свого знайомого
- 21:32Адвокат з Хмельницького налагодив схему незаконного переправлення чоловіків через держкордон
- 20:50Паспорт громадянина України у формі ID-картки: детально про головне
- 16:16На Хмельниччині сталася ДТП за участі чотирьох автомобілів
- 12:25В одній з шкіл на Хмельниччині дітям в їдальні подали їжу з уламками скла
- 22:42Хмельниччина стала пілотною областю у Всеукраїнському проєкті з підвищення рівня безпеки територіальних громад
- 22:02У Хмельницькому лікаря звинувачують у смерті пацієнтки
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 20:20Обшуки у Почаївській лаврі: Що шукають правоохоронці
- 15:50Нічна атака: Як працювала ППО на Хмельниччині
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
- 20:48 Завдяки СБУ, яка викриває кротів-навідників, наші міста мають електрику, - експерт
- 20:15Оформлення біометричних паспортних документів у Хмельницькому: Що потрібно знати
- 12:37 16 українських міст отримали звання "Місто-Герой" Відео
- 20:24Що таке автообзвон і як він допоможе бізнесу Актуально
- 14:47Найкращі роутери 2025 року Інновації