У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція"

За утилізацією відходів у містечку Сток-он-Трент слідкуватимуть спеціальні команди
Depo.
26 серпня 2016 19:25
ФОТО: depo.ua
У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція"
У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція"

В англійському місті Сток-он-Трент мерія найняла команду людей в якості "сміттєвої поліції", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Daily Mail.

Новостворені "копи" стежити за тим, чи правильно люди утилізують побутові відходи. Команда з 6 людей, які покликані мінімізувати сміття, на що виділено 100 тисяч фунтів з бюджету. Вони будуть переглядати сміттєві баки і робити попередження мешканцям, які неправильно утилізують відходи.

У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція" - фото 1

Так влада хоче підвищити рівень переробки сміття з 35% до 50% і заощадити кошти, які доводиться витрачати на утилізацію неправильно відсортованих відходів.

У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція" - фото 2

Кожному домашньому господарству видадуть "методичку" про те, який саме тип відходів вони повинні розміщувати в сірих, коричневих і синіх контейнерах. Якщо співробітники "сміттєвої поліції" виявлять, що хтось порушує правила, вони видадуть їм попереджувальний жовтий знак, який означає, що їх відходи можуть не забрати.

У Великобританії запрацювала "сміттєва поліція" - фото 3

Команда нової "сміттєвої поліції" супроводжуватиме збирачів сміття під час об'їздів міста і заглядати всередину баків, перш ніж вони будуть завантажені. Якщо в баку буде багато невідповідних відходів, сміття не заберуть, так як подібне змішання ускладнює подальшу сортування та утилізацію.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький