UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Цьогоріч тернопільські поліцейські відкрили дев'ять кримінальних справ щодо домашнього насильства

З початку року жертв домашнього насильства в Україні захищає закон

Цьогоріч тернопільські поліцейські відкр…

У січні в Україні набув чинності закон, за яким визнано системне насильство в сім'ї злочином, та передбачено кримінальну відповідальність – позбавлення волі до двох років, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Інспектор управління превентивної діяльності поліції Тернопільщини Дмитро Адамович розповів: "Потерпали від домашнього насильства та зверталися за допомогою до правоохоронців також неповнолітні. Від них зафіксовано 47 повідомлень. За результатами проведених перевірок поліцейські відкрили 9 кримінальних проваджень за статтею – домашнє насильство. А чотири справи уже направлені до суду".

За перших півроку поліцейські зареєстрували близько 3700 заяв та повідомлень про домашнє насильство. Найбільше звернень надійшло від жінок – понад 2800. Загалом цьогоріч за цією статею на порушників складено понад 2700 протоколів.
 
На профілактичному обліку поліції Тернопільщини за вчинення домашнього насильства перебуває понад 2800 осіб, з яких 235 жінок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook