У трьох тергромадах Хмельниччини наприкінці червня відбудуться вибори

Перші вибори відбудуться в Плужненська ОТГ, а додаткові - у Крупецькій ОТГ та Розсошанській ОТГ

На Хмельниччині у трьох ОТГ призначено вибори на 30 червня 2019 року. Відповідні постанови ухвалило ЦВК, повідомляє Depo.Хмельницький.

До переліку громад, де призначено перші вибори, увійшла Плужненська ОТГ, перша ОТГ в Ізяславському районі області. Додаткові вибори призначено у Крупецькій ОТГ Славутського району та Розсошанській ОТГ Хмельниччицького району.

В усіх випадках початок виборчого процесу стартує 11 травня.

Як зазначає консультант з юридичних питань проекту ПУЛЬС при Хмельницькому РВ АМУ Дмитро Василенко, проведення виборів у Плужненській ОТГ стане завершальною точкою у процесі формування першої громади в Ізяславському районі, до якої увійдуть Плужненська сільська рада (села Плужне, Гаврилівка, Хотень Другий, Хотень Перший), М’якотівська сільська рада (села М’якоти, Велика Радогощ, Добрин, Закриничне, Мала Радогощ), Шекеринецька сільська рада (села Шекеринці, Нова Гутиська, Стара Гутиська). 

Додаткові вибори у двох ОТГ Хмельниччини забезпечать селам, що приєднуються до Крупецької (Головлівська сільська рада (села Головлі, Нижні Головлі), Лисиченська сільська рада (села Лисиче, Дідова Гора, Потереба)) та Розсошанської ОТГ (Шумовецька сільська рада (село Шумівці)), нові можливості для розвитку в контексті реформи децентралізації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький