UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У тервиборчкомах Буковини провели понад півсотні замін

На Буковині відбулися 54 заміни у складі ТВК від початку їхньої роботи

У тервиборчкомах Буковини провели понад…

З 14 серпня по 4 вересня в Чернівецькій області відбулися 54 заміни у територіальних виборчих комісіях, передає Depo.Чернівці за інформацією ГМ "ОПОРА".

Як зазначено, найбільше своїх представників змінила політична партія "Слуга народу".

Заміни у ТВК відбулися згідно з постановами Центральної виборчої комісії від 14 серпня 2020 року № 179, 18 серпня 2020 року № 183, 20 серпня 2020 року № 191, 21 серпня 2020 року № 198, 28 серпня 2020 року № 207, 1 вересня 2020 року № 216 та 4 вересня 2020 року № 230.

Перші заміни у складі ТВК відбулися від "Опозиційної платформи – За життя". З 14 серпня у Чернівецькій обласній ТВК  Марія Палагнюк замінила Мальвіну Псарюк зі "Студентської партії України", Олена Шова замінила Юлію Войцех з "Радикальної Партії Олега Ляшка", а Олена Щербакова замінила Наталію Дембіцьку з партії "Альтернатива". 

Районні територіальні виборчі комісії

У Чернівецькій районній ТВК відбулась заміна голови комісії – Аду Ілаш на цій посаді замінив Тарас Палагнюк з партії "Європейська Солідарність", а також змінився секретар комісії – Олександра Шевченка замінив  Валерій Руснак з партії "За майбутнє". Також у цій ТВК партія "Слуга народу" змінила свою представницю Анастасію Семенчук  на Мар’яну Барвінок. Олена Кій замінила Івана Гостєва з "Блоку Дмитра Голубова", Наталя Ганчук замінила Олену Калинюк  партії "Голос",  Валерій Круглецький замінив Ірину Мудряк з "Партії Чернівчан", Галина Москалюк замінила Микиту Григоріва з "Інтернет партії України" та Ольга Іванищук замінила Олександра Заморського з "Голосу".

У Вижницькій районній ТВК відбулась заміна секретаря – з Вікторії Ковалюк на Рендигевич Ганну з Всеукраїнського об’єднання "Батьківщина". Іван Єрема замінив Надію Сенчук з партії "Пропозиція", а Вікторія Ковалюк замінила Омеляна Семирозума з "Батьківщини".

У Дністровській районній ТВК на посаді заступниці голови комісії Тамару  Ніцак замінила Жанна Ніцак  з політичної партії "Херсонці". Також у цій ТВК відбулась низка заміни членів та членкинь комісії: Лілію Сагадін замінила Людмила Вітранчик з партії "Наш край", Марину Гайсенюк – Тетяна Бурдейна, Владислава Мельника – Жанна Лопанчук, Яну Філіпчук – Олександра Лукіна з партії "Голос", Ніну Ковальську – Наталія Пацалоха з партії "За Майбутнє", Богдана Мазура – Ірина Сосніна з "Конгресу Українських Націоналістів" та Юлю Гончар – Сергій Анін зі "Слуги народу".

Міські територіальні виборчі комісії

У Чернівецькій міській ТВК відбулась заміна Катерини Романчишиної на Аліну Круглецьку з політичної партії "Пропозиція" та Миколи Томака на Ярослава Загарію зі "Слуги народу".

У Заставнівській міській ТВК відбулися зміни у всьому керівному складі комісії. Так, голову комісії Оксану Ковалик замінила Марія Рудан з партії "Європейська Солідарність", заступницю голови Яніну Сметанюк замінила Орися Адамко, а її пізніше замінила Орися Дрига з партії "Слуга народу", також змінилась секретарка комісії – Алла Божиєвська на Ганну Вольф. Теж відбулися заміни і членів та членкинь ТВК: Роксолану Бабюк замінив Михайло Калинчук, Раїсу Губенко – Катерина Чередюк з партії "Опозиційна платформа – За життя", Марію Боровську – Марія Леваніна з партії "Нова політика", Володимира Воловського – Іван Турецький, Анну Григораш – Людмила Танасійчук з політичної партії "За Майбутнє", Ольгу Довголіс – Ганна Калинюк, Марія Михайлюк – Ганна Скакун з партії "Слуга народу".

У Новодністровській міській ТВК також сталися зміни у керівному складі комісії – голову комісії Людмилу Василашко замінив Андрій Репеха, однак невдовзі і його на цій посаді замінила Юлія Борейко з політичної партії "Європейська Солідарність". Також у цій ТВК "Конгрес Українських Націоналістів" замінив свою представницю з Олександри Брацюнь на Оксану Бойчук.

У Кіцманській міській ТВК сталась заміна заступниці голови комісії Ірини Тимчук на Вікторію Лікар з партії "За Майбутнє", а також секретарки комісії Євгенії Євграшиної на Галину Крушніцьку з політичної партії "Перемога Пальчевського". Серед членів та членкинь комісії також відбулися заміни: Світлану Ісак замінили на Тетяну Бойчук з "Опозиційної платформи – За життя", Надію Касперську – на Аллу Крупко зі "Слуги народу", Ярославу Осовську – на Ірину Панчук з політичної партії "За майбутнє".

У Вашківецькій міській ТВК змінилась членкиня комісії Світлана Голяк на Олену Кожевнікову.

У Новоселицькій міській ТВК відбулась заміна заступниці голови Галини Головльової на Валентину Єфтемій, а пізніше останню замінив на посаді Петро Дмитрієв з політичної партії "Слуга народу".

У Сторожинецькій міській ТВК також замінили заступницю голови Галину Кушнір на Ларису Стиран з політичної партії "Європейська Солідарність".

У Сокирянській міській ТВК змінили заступницю голови Наталію Гелич на Наталію Кулій з партії "Перемога Пальчевського", секретарку Тетяну Бузило на Тетяну Соколик з "Опозиційної платформи – За життя", а також членкиню комісії Марію Анюк на Валентину Трофанчук з партії "За Майбутнє".

У Хотинській міській ТВК сталась заміна від партії "Слуга народу" – Зою Бежанар замінив Дмитро Гайсюк.

Найчастіше зміни у складі ТВК відбувалися у Заставнівській міській (11 замін), Чернівецькій (8) та Дністровській (8) районних виборчих комісіях.

Щодо політичних партій, то найбільше своїх представників змінили політичні партії "Слуга народу", а саме – 12, "За Майбутнє" – 7, та "Опозиційна платформа – За життя" – 5.  

Також можна відзначити, що у замінах у складі ТВК витримано гендерний баланс – відбулося 9 замін членів комісії чоловічої статі на членкинь комісії жіночої та навпаки стільки ж замін членкинь комісії на членів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"