У Тернополі зоозахисники порахували безпритульних собак

Найбільше нічийних тварин виявилося в центральній частині Файного міста

Зоозахисники проводили підрахунок з 4 по 6 травня за методикою міжнародної організації World Animal Protection на базі унікального програмного забезпечення від команди Animal ID, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на "За Збручем".

"Найбільше безпритульних собак виявили у центральній частині міста, - каже зоозахисниця у ГО "Вірне серце" і UAnimals Людмила Чеховська. А загалом чотирилапі безхатьки є в усіх мікрорайонах міста. Щоправда, їхня чисельність виявилася меншою за попередні очікування." 

Зоозахисники нарахували у Тернополі 527 безпритульних собак, з них стерилізовані – 21%.

"Усвідомлення справжньої кількості тварин дозволяє розробити стратегію та розрахувати бюджет, необхідний для роботи з тваринами в місті, а також дозволяє уникати різних маніпуляцій з цифрами з боку виконавців програми регуляції їхньої чисельності. Також в результаті перерахунку ми дізналися стан безпритульних собак.  Зокрема, вносили таку інформацію у систему: чи стерилізована собака, її стать, приблизний вік, а також стан здоров’я," – зазначає Людмила Чеховська.

У Тернополі рахували безпритульних собак вперше. Далі волонтери розроблятимуть стратегії вирішення проблеми з безпритульними собаками в місті.

Нагадаємо, миколаївські зоозахисники вимагають прийняти гуманну програму поводження з тваринами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький