У Тернополі зібрали гроші на купівлю авто для розвезення гарячих обідів потребуючим

За двадцять лотів, картин, сертифікатів виручили 45 тисяч гривень 

Організували благодійний аукціон на підтримку соціально незахищених представники Волонтерського Лідерського Руху, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на "За Збручем".

Цьогоріч реалізовують проект, пов’язаний із доставкою гарячих автомобілів для самотніх літніх людей. У реалізації задуманого необхідний транспорт для розвезення їжі. Щоб купити авто організували благодійний аукціон. Було представлено понад двадцять лотів, картини, сертифікати.

"Благодійний аукціон, який успішно пройшов у Тернополі, вкотре довів, що світ наповнений неймовірними людьми. Милосердя — джерело добра. Я надзвичайно рада була бачити кожного і усвідомлювати, що люди, котрі долучитися до благородної справи — люди, котрі мають здорову душу. Насправді, робити добро — легко і ви це довели. Адже кожна маленька справа це частина великої цілі, це крок в правильному напрямку," – каже співорганізаторка благодійного аукціону Оксана Мекуляк.

Долучитися до проекту розвезення гарячих обідів одиноким потребуючим тернополянам  може кожен, пожертвувавши продукти або кошти.

Нагадаємо, торік на вулиці Тернополя виїхало соціальне таксі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький