У Тернополі взялися за стихійну торгівлю

Днями правоохоронці разом із фахівцями держпродспоживслужби провели рейд

Спеціалісти Тернопільського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області спільно із працівниками Національної поліції Тернопільського міського відділу та працівниками муніципальної інспекції Тернопільської міської ради днями провели спільний рейд щодо встановлення та протидії стихійної торгівлі на території Тернополя, передає Depo.Тернопіль.

"Під час спільних відпрацювань були виявлені факти реалізації продукції тваринного походження без супровідних документів, які б могли засвідчити якість, безпечність та походження даної продукції", - кажуть у прес-службі установи.

Працівники Національної поліції за виявлені правопорушення склали три адміністративні протоколи.

Спеціалісти Тернопільського міського управління провели близько 20 профілактичних бесід та роз’яснювальну роботу з продавцями щодо порушень правил торгівлі швидкопсувними продуктами харчування у невстановлених місцях, а також попередили контролерів ринку щодо не надання торгових місць на прилеглій території продавцям, які не мають супровідних документів. Адже торгівля швидкопсувними продуктами харчування тваринного походження повинна здійснюватися лише в облаштованих для цього торговельних точках чи павільйонах.

Нагадаємо, у Хмельницькому також "воюють" із вуличними торгівцями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький