У Тернополі крадуть номерні знаки з машин, а потім повертають за винагороду

Популярністю у крадіїв користуються номерні знаки закордонної реєстрації
Depo.
28 жовтня 2016 12:04
ФОТО: depo.ua
У Тернополі крадуть номерні знаки з машин, а потім повертають за винагороду
У Тернополі крадуть номерні знаки з машин, а потім повертають за винагороду

У Тернополі пропадають номерні знаки з автомобілів переважно закордонної реєстрації, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "tv4.te.ua".

За словами заступника начальника УПП у Тернополі Олега Сорокового, працює група зловмисників, які викрадають відповідні знаки і розуміють, що власник цього автомобіля не може виїхати за кордон і тут він цей знак виробити не може. "Відповідно, ставлять власника у такий глухий кут, – розповідає правоохоронець.

Схема простенька. На автомобілі, з якого викрали номерний знак, зловмисники залишили записку з номером свого телефону. Коли постраждалі телефонували за вказаним номером, там їм називали суму у розмірі півтори тисячі гривень, як винагороду за знахідку. І після того, як гроші переходили на картку зловмисника, він повідомляв власнику автомобіля, де саме знаходиться викрадений знак.

"Зловмисник говорить, що ваш знак є на криші закинутої будівлі. І ми постійно робимо огляд цієї території. Таким чином два знаки уже було знайдено і повернено законному власнику, – говорить Олег Сороковий.

Наразі поліцейські шукають зловмисників.

Нагадаєм, у Хмельницькому викрадачі номерних знаків також лишають свої контакти автовласникам

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та