У світі є дерева, які можуть замінити хлібозаводи, кондитерські та здатні виробляти молоко

Представляємо добірку найдивовижніших дерев світу

Підбірку найдивовижніших "смачних" дерев світу представляє Depo.Хмельницький з посиланням на agravery.

1. Молочна соска.

У Бразилії є дерево під назвою "молочна соска". Досить зачепити кінчиком ножа стовбур цього дерева — і з кори потече рослинне "молоко", сік цього дерева має такий вигляд. За один раз дерево дає до 4 л молока.

2. Цукеркове дерево.

Поширене воно на півдні Китаю, в Індії, Японії, Кореї.

Це невеликі дерева, 8-15 м заввишки, з прямими стовбурами та шатровидними кронами за зовнішнім виглядом дещо нагадують липу. Листки широкоовальні з гострим кінчиком.

Квітки запашні, зеленкуваті. Після відцвітання на їх місці утворюються кулясті, завбільшки з горошину, сухі плоди-коробочки з насінням. Проте плоди не їстівні. Але сухі плоди сидять на м'ясистих крохмалистих розрослих плодоніжках, які восени, на час достигання, набувають червонувато-брунатного кольору.

Вони химерно покручені, їстівні, солодкі, трохи кислуваті, мають приємний аромат, а на смак нагадують ізюм у суміші з високосортною динею. 

3. Томатне дерево 

Томатне дерево — південноамериканська рослина. Це чагарник або невелике деревце з великим серцеподібним листям і біло-рожевими квітками, схожими на картопляні.

Після цвітіння утворюються червонувато-оранжеві яйцевидні плоди, що зовні нагадують томати. Смак у цих плодів своєрідний, зі специфічним терпким присмаком. Томатне дерево дуже легко виростити з однієї насіння.

4. Огіркове дерево

Ця рослина зустрічається в таких тропічних країнах, як Еквадор, Колумбія, Бразилія, Індонезія, Філіппіни, Індія та інші.

Цікавим фактом є  те, що ця рослина запасається вологою, що дозволяє йому пережити посуху.

5. Дерево кеппел

Кеппел — це вічнозелене дерево, яке виростає до 20-25 метрів. У нижній  частині стовбура на довгих плодоніжках можна побачити "грона" плодів. Їсти  їх приємно, так як м'якоть соковита і солодка, зі смаком, що нагадує манго. Його плоди замінюють парфумерну воду. У того, хто поїв їх, навіть піт довгий час пахне фіалками.

6. Хлібне дерево

Хлібне дерево — одна з найврожайніших плодових рослин; одне дерево приносить від 150 до 700 плодів у рік. У сприятливому кліматі хлібне дерево безперервно плодоносить круглий рік, вірніше, 9 місяців протягом року, а потім 3 місяці "відпочиває" — і так впродовж 60—70 років.

7. Тістечкове дерево

На островах Океанії росте ще один вид хлібного дерева, іменованого "тістечком". На його гілках дозрівають жовтуваті плоди, які за смаком нагадують еклери з кремом.

8. Ковбасне дерево

Плоди ковбасного дерева, або кигелії ефіопської, що мешкає в екваторіальній Африці, на жаль, неїстівні. Але з вигляду нагадують ліверну ковбасу. І користь від них все-таки є — з плодів ковбасного дерева виготовляються прикраси, посуд та амулети.

9. Сирне дерево

Сирне дерево відноситься до сімейства маренових. Зустрічається на території Південно-Східної Азії і Океанії. Найбільш поширене на Гаваях і на Таїті. Це дерево назвали сирним через специфічного запаху його плодів, що нагадує запах пліснявого сиру, але на смак між ними немає нічого спільного.

10. Суничне дерево

Ще одне "смачне" дерево. Його плоди зовні дійсно нагадують плоди суниці — яскраво-червоні з дрібнобугорчастою поверхнею. Плоди суничного дерева їстівні, вони соковиті і солодкі. З них готують варення, вино і лікери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький