UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У структурі митних платежів на Тернопільщині переважає сплата ПДВ, акцизного податку і мита

З початку року митниця ДФС Тернопільщини спрямувала до бюджету 1,7 млд грн

У структурі митних платежів на Тернопіль…

Сплата митних платежів на Тернопільщині зросла на 35% у порівнянні з минулим роком, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу ДФС.

Впродовж січня-вересня 2019 року Тернопільська митниця ДФС до державного бюджету України спрямувала понад 1,7 млрд грн, що на 605 млн грн або на 35% більше, ніж у звітному періоді минулого року.

Як кажуть у фіскальному відомстві, серед платежів, які сприяли такому приросту, – податок на додану вартість, акцизний податок та мито.

Так, цьогоріч впродовж дев’яти місяців надійшло 1,5 млрд грн податку на додану вартість, що на 170 млн грн або 14,7%. більше, ніж у звітному періоді минулого року. Майже в 12 разів більше, ніж у минулому році, перерахували акцизного податку: 341,7 млн грн цьогоріч проти 29,7 млн грн минулорічного. Мита сплатили 194,6 млн грн, що на 91,7 млн грн або на 47%, ніж за звітний період 2018 року.

За інформацією фіскалів, цьому неабияк посприяла активізація ввезення транспортних засобів, зокрема легкових автомобілів громадянами. Адже загалом впродовж січня-вересня 2019 року вони  сплатили 844 млн гривень. Ввезення сільськогосподарської техніки та частин до неї забезпечило 147,2 млн грн надходжень. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook