У Староконстянтинові збираються на позачергову "екологічну" сесію

Громадськість вимагає ретельної перевірки роботи акумуляторного заводу
Depo.
16 серпня 2016 09:18
ФОТО: depo.ua
У Староконстянтинові збираються на позачергову "екологічну" сесію
У Староконстянтинові збираються на позачергову "екологічну" сесію

Активісти й депутати Староконстянтинівської міськради стурбовані невідомими викидами екологонебезпечного виробництва в місті, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Староконстянтинів небайдужий".

Люди побоюються екологічної шкоди, яку може завдати виявлене нещодавно на заводі озеро невідомої рідини. На території підприємства двічі поспіль місцеві депутати бачили витоки.

Директор заводу Олександр Душенко говорить, що труба із стоками була “порушенням процесу”, котре допустив майстер зміни, який не знав куди подіти “дистильовану воду”. Працівника відповідно позбавили премії і ситуацію виправили. Більше того, директор просив в обласній екологічній інспекції, щоб провели перевірку підприємства.

Місцеві ж запевняють, що цими вихідними на заводі кипіла робота щодо усунення порушень.

Поки екологічна інспекція з депутатами міської ради відбирає проби ґрунту на заводі “Мегатекс Індастріал”, у міській раді на вимогу 20 депутатів видали розпорядження про скликання позачергової сесії, яка відбудеться 17 серпня.

У своєму зверненні депутати вимагають запросити на сесійне засідання усі відповідні контролюючі служби, щоб розібратися у ситуації, яка була зафіксована депутатами ради.