У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування

Відповідне звернення щодо акумуляторгоно заводу активісти направили правоохоронцям
Depo.
16 вересня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування
У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування

Жителі Староконстянтинова просять правоохоронців розпочати розслідування щодо роботи акумуляторному заводу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Староконстянтинів небайдужий".

Активісти підготували і направили до правоохоронних органів та прокуратури повідомлення про вчинення кримінального правопорушення на акумуляторному заводі.

Група депутатів ніби розпочала підготовку окремого звернення до органів влади з проханням з’ясувати ситуацію на акумуляторному.

Тим часом активісти ми зібрали до купи та проаналізували усі наявні документи по акумуляторному заводу.

За їхніми висновками документи на будівництво заводу готувалися так поспішно, що не було дотриманого необхідних вимог законодавства: містобудівні умови були надані без затвердженої містобудівної документації, а розроблення проектної документації на цей промисловий об’єкт відбулося за добу, що взагалі фізично неможливо.

Відтак активісти дійшли висновку, що "дії посадових осіб органу містобудування та архітектури виконавчого комітету Старокостянтинівської міськради містять правопорушення за ознаками ст. 367 ККУ - службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків, а дії ТОВ "Мегатекс-Індастріал" містять правопорушення за ознаками ст. 239 ККУ - забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил“.

У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування - фото 1

У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування - фото 2

У Староконстянтинові вимагають кримінального розслідування - фото 3

Нагадаємо, на двох позачергових сесіях міської ради не прийняли жодного рішення щодо ситуації яка склалася з отруєнням навколишнього середовища невідомими викидами з підприємства.

 

 

Читайте також: У Староконстянтинові не перестають обурюватися безвідповідальністю депутатів