У Староконстянтинові продовжують стверджувати про земельні оборудки Хмельницького губернатора

На сесії Староконстянтинівської міськради оприлюднили й підтверджуючі документи
Depo.
14 серпня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
У Староконстянтинові продовжують стверджувати про земельні оборудки Хмельницького губернатора
У Староконстянтинові продовжують стверджувати про земельні оборудки Хмельницького губернатора

Депутат зі Старокостянтинова наполягє, що родина Олександра Корнійчука таки замішана у земельних махінаціях, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Староконстянтинів небайдужий".

Голова земельної комісії і депутат Старокостянтинівської міської ради Степан Полупан оприлюднив документи, що стверджують про голосування родичів нинішнього голови облдержадміністрації за сесійне рішення про виділення земельної ділянки померлій близькій людині.

У Староконстянтинові продовжують стверджувати про земельні оборудки Хмельницького губернатора - фото 1

 Також залишається відкритою і тема піцерії “Мандарин”, яка оформлена на дружину очільника області. У відповіді Старокостянтинівської міської ради на депутатський запит Степана Полупана сказано, що інформація про право власності на земельну ділянку за адресою вул.Острозького, 17/2 відсутня. Архітектор міста Ю.Поліщук, підтвердив, що дозволу на дерев’яну споруду перед піцерією “Мандарин” не надавалося.

У Староконстянтинові продовжують стверджувати про земельні оборудки Хмельницького губернатора - фото 2

“Хто побудував незаконну дерев’яну споруду перед піцерією і яких вжито заходів через цей факт незаконного будівництва і самозахвату землі?” – риторично обурюється Степан Полупан.

Нагадаємо, депутат Старокостянтинівської міськради Степан Полупан нещодавно оприлюднив інформацію про виділення земельної ділянки на покійну родичку високопосадовця і самовільне захоплення ним же ділянки біля піцерії, яка належить його дружині, вказавши копію дозвільних документів на зі сплати відповідних коштів.

На що голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук рішуче спростовував всю інформацію і пообіцяв депутату зустіч у суді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та