UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Славуті зайнялися санітарною рубкою дерев

Комунальники придбалиподрібнювач деревини – подрібнене гілля та ялинки будуть перероблятися та спалюватися в котельнях

У Славуті зайнялися санітарною рубкою де…

Відповідно до звернень фізичних та юридичних осіб, з метою уникнення травмування жителів міста та виникнення надзвичайних ситуацій, протягом року міськими комунальними службами здійснюється видалення аварійних дерев, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби Славутської міськради.

"Усі роботи проводяться згідно рішень виконкому. Роботи зі зняття аварійних дерев та формування крон спрямовано на поліпшення санітарного стану і дендрологічного складу культур, їх просторового розміщення та естетичного  вигляду міських територій, – кажуть в мерії. – А також з метою прочистки ліній мереж освітлення та для того аби уникнути пошкодження повітряних ліній електропередач."

Проводиться у місті також робота із зрізання фаутних (пошкоджених хворобами та шкідниками) дерев. Протягом останніх років славутські соснові ліси знищує нещадний шкідник – верхівковий короїд. Враховуючи тривалу процедуру з виготовлення та погодження документації необхідної для проведення робіт з видалення уражених зелених насаджень, роботи з практичного зняття хворих дерев було розпочато минулого року та заплановано завершити в поточному році. 

На даний час працівники КП "Славутське ЖКО" проводять вибіркову санітарну рубку уражених верхівковим короїдом лісових масивів сосни на території мікрорайону "Військове містечко". Опісля роботи буде продовжено на території мікрорайону "Сонячний" та у лісовому масиві прилеглому до вулиці Приміської.

 Деревину знятих зелених насаджень буде оприбутковано, а порубкові залишки утилізовано відповідно до Санітарних правил в лісах України. Видалення та обрізку крон зелених насаджень на території м.Славута відповідно до рішення виконавчого комітету Славутської міської ради здійснюють КП "Славутське ЖКО" та КП "СЛАВУТА – СЕРВІС".

Зрізані дерева будуть зберігатися на території КП "Славута-Сервіс" та в подальшому використовуватися для потреб громади. Підприємство придбало подрібнювач деревини – подрібнене гілля та ялинки будуть перероблюватися та спалюватися в котельнях.

Нагадаємо, в Славуті завершили будівництво мікрогідроелектростанції потужністю до 200 КВт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"