ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Славуті відключили вуличне освітлення через борг

Освітлення вулиць з березня подорожчає більш як удвічі
Depo.
23 лютого 2016 15:16
ФОТО: depo.ua
У Славуті відключили вуличне освітлення через борг
У Славуті відключили вуличне освітлення через борг

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням slavuta , для міст вуличне освітлення щоразу стає дорожчим задоволенням.

У Славуті проживає понад 36 тисяч населення. В місті більше 204 км вуличної мережі, а це - 3733 світоточки. При такому господарстві без економії електроенергії не обійтись.

В пошуках шляхів економії споживання Славута одна із перших в регіоні вдалася до встановлення енергоощадних ліхтарів вуличного освітлення. Світодіодні лампи дають майже семикратну економію. Тридцять вісім світильників за годину споживають близько 3 кВт. Якби це було 38 світильників з лампами розжарювання старого зразка, то вони споживали б близько 20 квт/год. Щоб перевести на світодіодне освітлення усе місто, потрібно біля 7 млн. грн.

Невтішним у цьому всьому залишається подорожчання електроенергії. Вуличне освітлення щомісяця споживає 50 тис. кВт електроенергії, що коштує місту близько 25 тисяч гривень. З 1 березня, коли електроенергія зросте у ціні із 48 коп. до 1,14 грн. - платити доведеться вже 58 тис. грн. А це – 700 тис.грн /рік.

Держава не відшкодувала комунальному підприємству близько 4 млн гривень за пільги та субсидії, і, таким чином, останнє заборгувало енергетикам півмільйона гривень за використану електроенергію. Крайніми у цьому замкнутому колі залишилися 29 вулиць міста. Їм Славутський РЕМ через борг КП " Славутське ЖКО" відключив вуличне освітлення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та