ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах"

Краяни продемонстрували активну позицію у відродженні культурного життя, провівши власними силами неординарний фестиваль
Depo.
25 серпня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua
У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах"
У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах"

"Мистецтво на руїнах" зорганізували представники громадської організації  "Ліга активних Славутчан", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Славута NEWS.

До втілення ж задуму долучилися чимало громадських організацій, підприємців, політичних осередків та просто свідомих громадян, які перейнялися проблемою відродження парку у місті. Саме такою є основна мета проведення цього фестивалю.

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 1

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 2

Були тут в експозиціях роботи художників та фотомитців міста, стріт-арт, виставка історії етикеток пива Славутського пивзаводу, колекції  монет і кам'яних знарядь праці.

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 3

А ще, за ініціативи молоді, від сміття прибрали обвал до частини підземного ходу, який вів до палацу князя Сангушка, і кожен охочий міг підійти та поспостерігати ці залишки минулого.

Біля входу у підземелля працювала фотогалерея зі світлинами дореволюційної Славути та короткою історією загибелі останнього Славутського князя.

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 4

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 5

Були і спортивні заходи, які об'єднали в собі футбольний турнір команд мікрорайонів міста, змагання з армреслінгу, гирьового спорту, силового триборства.

У Славуті відбувся промовистий фестиваль "Мистецтво на руїнах" - фото 6

На сцені гостей фестивалю розважали піснями і танцями. А увечері усіх присутніх тішили якісною музикою рок-гурти.

"Фестиваль не буде одноразовою акцією, а переросте у щорічний культурний захід, який стане родзинкою нашого міста", - сподівається його натхненник Максим Цвєтков. І продовжує: "Наша мета це не лише відродити наш місцевий парк до життя та надати йому другого дихання, а й створити таке місце, де б талановиті молоді люди могли проявляти свої здібності і демонструвати таланти, обмінюватися досвідом із іншими, спілкуватися й розвиватися. Крім того, проведення заходу ось такого рівня власними силами ще й неабияк згуртовує людей, дає можливість їм проявити свої найкращі риси, окриляє до нових і нових звершень".

Про громадську активність краян і дозвілля читайте на порталі khm.depo.ua.