У Славуті перепоховали останки німецьких військовополонених

На території Міжнародного збірного кладовища "Поле Пам’яті" перепоховали останки 76 німецьких військовополонених, загиблих Другої світової війни
Depo.
26 жовтня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
У Славуті перепоховали останки німецьких військовополонених
У Славуті перепоховали останки німецьких військовополонених

25 жовтня на "Полі Пам'яті" було проведено перепоховання останків 76 німецьких військовополонених, загиблих внаслідок Другої світової війни, ексгумованих з території Львівської області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на офіційний сайт Славути.

Представники Німецької Народної Спілки з догляду за військовими похованнями, громадськість та офіційні особи були присутні на перепохованні.
Отець Микола (УПЦ КП) провів поминальну молебень.
У Славуті перепоховали останки німецьких військовополонених - фото 1
Керівник робочої групи в Західному регіоні України Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями Мирон Старко сказав: "Сьогодні ми проводимо перепоховання загиблих німецьких солдат, які, як і решта тисячі незнайдених, потрапили під безжальний вихор війни. Це прості люди, громадяни, молоді чоловіки, батьки та сини, на яких випала нелегка доля. Робота Представництва Німецької Народної Спілки догляду за військовими похованнями поширюється на 8 областей західного регіону України. Служба займається розшуком та перепохованням німецьких солдатів часів Другої світової війни. Мета нашої роботи зосереджується на тому, щоб зберегти пам’ять загиблих солдат для їх живих родичів в Німеччині, які хочуть знати, де захоронені близькі їм люди".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та