ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Славуті намагаються об'єднатися заради культурних проектів

Відбувся регіональний форум "Культурний капітал регіону: потенціал та можливості"
Depo.
21 березня 2016 09:03
ФОТО: depo.ua
У Славуті намагаються об
У Славуті намагаються об'єднатися заради культурних проектів

У Славуті створювали мапу культурного капіталу регіону, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Славута NEWS.

"В нас є багато талановитих людей, але поодинці вони не зможуть зробити стільки, скільки могли б зробити разом, об’єднавшись. Наша ціль сьогодні – зробити їх командою і надихнути на цікаву, плідну і творчу роботу задля розвитку," – каже один з організаторів, представника ГО "Ліга активних славутчан" Максим Зиза.

У Славуті намагаються об'єднатися заради культурних проектів - фото 1

На Форумі зібралися представники різних міст здебільшого Західної України, що мають безпосереднє відношення до розвитку культури нашої країни.

Модератором виступив Ярослав Мінкін – громадський активіст та культурний іноватор, голова правління Літературного угруповання "Стан" з Івано-Франківська. До дискусії славутчан на тему "Культурний капітал – як стратегічний ресурс розвитку регіону" долучилися керівник Хмельницької обласної ГО Фонд сталого розвитку "Стара Волинь" Наталія Гнатюк, художній керівник і головний диригент Хмельницької обласної філармонії Олександр Драган. На відеозв’язку із м.Торонто з учасниками форуму були відомий художник, громадський активіст, засновник організації "ЛАТКА" (Літературно-Артистичне Товариство, відділ у Канаді) Ігор Поліщук та співачка і музикант Яна Білик, що родом із сусіднього Нетішина.

У Славуті намагаються об'єднатися заради культурних проектів - фото 2

Зрештою, вимальовали карту і створили своєрідну базу культурного фонду та виокремлено основні напрями діяльності, що буде втіленим у цікавих проектах, спрямованих на розвиток культури регіону загалом.

"Та найголовніше – це, звісно, подальше втілення в життя цих стратегій та ідей, адже в нас дуже часто гарно і багато говорять про те, як потрібно було б зробити, а далі розмов справа не йде. – висловлюється Олександр Драган. - Тож якщо хоча б частина проектів і проблем, які ми сьогодні обговорювали, буде втілена в життя та вирішена, то наша зустріч була не даремною".

У Славуті намагаються об'єднатися заради культурних проектів - фото 3

"В результаті глобальних перетворень, які ми бачимо сьогодні у світі, мають змінювати і вдосконалюватися й культурні заклади, орієнтуючись на потреби суспільства. Ми повинні вже нарешті відійти від того "совкового" бачення культури і "шароварщини" та рухатися в ногу із часом, бути в тренді, як нині стало популярним говорити", - додав співорганізатор Віктор Закурдаєв.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та