ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності

Три громадські організації ініціювали семінар "Партнерство заради сталого розвитку громад Хмельниччини та Рівненщини"
Depo.
7 липня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua
У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності
У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності

Представники двох сусідніх областей - Хмельницької та Рівненської знайомилися з можливостями програм енергоефективності на місцевих рівнях, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на сайт Здолбунів CITY.

Заступник голови Здолбунівської РДА Микола Орлов в розповів колегам про останні події в галузі енергозбереження в свому районі. Поділився досвідом участі бюджетних закладів у конкурсах на право отримання співфінансування з державного та обласного бюджетів. Порадив в першу чергу сільським головам не намагатись одразу взяти мільйони від міжнародних донорів, а розпочати із підготовки Концепцій майбутніх проектних заявок, участі у локальних і регіональних конкурсах, а потім вже ставити вищи планки для своїх грантових амбіцій.

Чудову презентацію зробив гість з Полтавщини заступник міського голови Миргорода з Максим Верещак. Наочно на прикладах продемонстрував вдалі реалізації проектів від використання енергії сонця до альтернативної котельні на ...соломі. Тут чітко відслідковуються економічні вигоди від впровадження, зростає довіра у донорів до міста.

Корисною і свіжою інформацією поділилися і представники Національного екологічного центру. Порадили, де знайти джерела фінансування проектів з енергозбереження.У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 1

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 2

Учасники зустрічі побачили й як утеплили школу та роботу котельні на дровах, особливості геліосистеми нагріву води в ліцеї. Фахівці висловлювалися як можна удосконалити технічно всі ці проекти.

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 3

Учасники коаліції "Угода мерів" ділилися своїм досвідом роботи у цій спільноті, а також тими можливостями, що відкриваються перед підписантами цієї коаліції.

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 4

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 5

У Славуті громадські організації переймаються проблемами енергоефективності - фото 6

Багато розмов точилося і навколо теми децентралізації.

Ширше ознайомитися з особливостями енергозбереження на Хмельниччині можна на khm.depo.ua.