UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У січні ціни на Хмельниччині зросли менше, ніж на один відсоток

Найбільше здорожчали овочі, комунальні послуги та послуги в дитсадках

У січні ціни на Хмельниччині зросли менш…

Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) в січні 2019р. відносно попереднього місяця становив 100,9% та 101% відповідно, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією обстатуправління.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%. Найбільше (на 16,5%) подорожчали овочі, зокрема, капуста - на чверть, картопля - на 11%, цибуля, буряк, морква - на 6,2 -2,9%. На 4,7 -1% підвищились ціни на фрукти, сметану, сіль, хліб, продукти переробки зернових, макаронні вироби, кондитерські вироби з борошна, сало, яловичину, сири. Водночас на 1,5 - 0,2% подешевшали яйця, свинина, цукор, молоко, рис, кисломолочна продукція.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,6%, у т.ч. на тютюнові вироби - на 2,7%, алкогольні напої - на 0,6%.

Одяг та взуття подешевшали на 3,5%: одяг - на 3,8%, взуття - на 3,3%.

На зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,4% вплинуло підвищення тарифів на гарячу воду на 20,2%, опалення - на 16,8%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 1,6% в основному спричинено здешевленням палива та мастил на 6,4%. Разом з тим на 1,3% подорожчав проїзд у пасажирському транспорті: залізничному - на 3,2%, автодорожньому - на 1,1%.

У сфері зв'язку ціни зросли на 2,7%, що пов'язано з подорожчанням місцевого телефонного зв'язку на 17,3% та поштових послуг на 14,3%. Водночас міжміські телефоні розмови подешевшали на 17,6%.

Послуги освіти стали дорожчими на 3,1%, зокрема, плата за утримання та виховання дітей у дошкільних закладах збільшилась на 15,3%, отримання середньої освіти - на 7,6%, навчання на курсах іноземної мови - на 6,6%.

Нагадаємо, на Хмельниччині ціни за минулий рік виросли трохи більше як на 9%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook