UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У шести районах Хмельниччини киплять дорожні роботи

З настанням тепла триває експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення області

У шести районах Хмельниччини киплять дор…

В квітні шляховики запланували низку першочергових робіт для відновлення дорожнього покриття, штучних споруд, забезпечення безпеки руху, озеленення та приведення в належний санітарний стан полоси відводу, автопавільйонів і автобусних зупинок, передає Depo.Хмельницький за інформацією ДП "Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг".

У Красилівському районі проведуть ямковий ремонт асфальтобетонного та чорнощебеневого покриття на ділянках Красилів /Н-03/ через Каламаринку, Красилів - Заруддя, В.Медведівка - Кременчуки, Лютарівка - Чернелівка.

Аварійний ямковий ремонт та відновлення профілю доріг з білощебеневим покриттям проводитиметься в Летичівському районі на дорогах місцевого значення М-12 - Остропіль - Вовковинці через Прилужне та Снітівка - Рос.Буда.

У Старокостянтинівському районі, у планах на квітень: встановлення та заміна окремих дорожніх знаків у кількості 22 шт. А також ямковий ремонт чорних та білощебеневих покриттів (ліквідація пошкоджень, руйнувань та деформацій основи дорожнього одягу) на автодорозі /Н-03/- Немиренці через Морозівку, Старокостянтинів – Загірне, Раштівка -  М.Мацевичі.

Ямковий ремонт доріг з чорним покриттям у Ярмолинецькому районі проводитиметься на дорогах загального користування місцевого значення ст.Ярмолинці - Томашівка, ст.Скібнево - Королівка, Ярмолинці - Коритна, /Н-03/-Круті Броди.

Проведення аварійних робіт з відновлення профільно-дорожнього покриття автогрейдером з добавлянням нового матеріалу на автомобільних дорогах у Віньковецькому районі: Карачиївці - Майдан Карачиївецький, Загінці - Яснозір’я та Віньківці – Грим’ячка через Петрашівку. Ямковий ремонт асфальтобетонного чорно щебеневого покриття гарячим асфальтобетоном на автодорозі Новосілка - Охрімівці.

Експлуатаційне утримання автодоріг у Кам’янець-Подільському районі в квітні включає ліквідацію пошкоджень, руйнувань та деформацій білощебеневих основ та покриттів на дорогах /Р-24/ - Пудлівці, /Р-24/ - Голосків через Улянівку, Межигір – Бабшин, сл.Рихтецька - Кізя Кудриницька, Довжок - Кудринці – сл.Рихтецька, Завалля - Гринчук. Ямковий ремонт чорнощебеневого та асфальтобетонного покриття проводитиметься на автодорогах Кам'янець-Подільський - Супрунківці, Сл.Кульчієвецька - Врублівці, Довжок - Кудринці.

ДП "Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг" звертається до учасників руху і просить дотримуватися ПДР в місцях проведення ремонтних робіт.

Нагадаємо, "Велике будівництво" стартувало на Хмельниччині ще наприкінці зими.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"