У Шепетівці відбулося два чемпіонати області з шахів

У рамках шахового фестивалю "Шепетівка-2015" відбулося два турніри чемпіонатів Хмельницької області з шахів

У Шепетівці відбулося два чемпіонати обл…

Як поввдомили Depo.Хмельницький у прес-службі Шепетівської міськради, цими вихідними у Шепетівці відбувся традиційний традиційний шаховий фестиваль "Шепетівка - 2015", присвячений 24-ій річниці проголошення Незалежності України.

Фестиваль складався з двох турнірів: відкритого чемпіонату Хмельницької області з блискавичних шахів та відкритого чемпіонату Хмельницької області з швидких шахів.

У відкритому чемпіонаті Хмельницької області з блискавичних шахів прийняло участь 28 шахістів різних вікових груп. Змагання проводилися за швейцарською системою у 14 турів, які складалися з гри білими та чорними.

В підсумку, знову, як і в минулому році, переможцем став кандидат в майстри спорту, рейтинг фаворит турніру Разін Вадим (м.Хмельницький).

Друге місце посів гість з міста Києва, ветеран, також кандидат в майстри спорту Черних Володимир. Третім став юний представник Житомирської області Зосімович Денис.

В чемпіонаті області з блискавичних шахів взяли участь 30 шахістів. Змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів, контроль часу 20 хвилин кожному гравцю на партію з додаванням 5 секунд на хід, починаючи з першого.

В напруженій боротьбі перемогу знову святкував Разін Вадим (8,5 очок). Друге та третє місця посіли шепетівчани відповідно: КМС Янюк Володимир (8 очок) та першорозрядник Уткін Сергій (6 очок).

Серед юнаків до 14 років кращим став Осадчук Дмитро з м.Малин (Житомирська область), серед дівчат - чемпіонка України з швидких шахів до 12 років Дзятко Євгенія (м.Хмельницький), яка посіла високе шосте місце.

Змаганя організовано та проведено Хмельницькою обласною федерацією шахів, Шепетівським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".