ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шепетівці хочуть обмежити продаж спиртного

Міська рада виносить питання про заборону продажу алкоголю в нічний час на розсуд депутатів
Depo.
24 лютого 2016 16:21
ФОТО: depo.ua
У Шепетівці хочуть обмежити продаж спиртного
У Шепетівці хочуть обмежити продаж спиртного

Проект рішення щодо обмеженн оприлюднили на офіційному сайті Шепетівської міської ради, повідомляє Depo.Хмельницький.

Пропонують встановити час продажу алкогольних напоїв в торгівельних закладах міста Шепетівка з 08.00 год. до 22.00. А в закладах ресторанного господарства - з 11.00 до 24.00.

Причинною тому кількість правопорушень скоєних нетверезими.

"Загострення ситуації по вживанню населенням міста алкогольних напоїв особливо підлітками та молоддю, з метою посилення профілактики і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення м. Шепетівка, з метою формування в суспільстві здорового способу життя, зниження рівня споживання алкогольних, слабоалкогольних напоїв, охорони їх здоров’я, зменшення кількості злочинів, що скоєні в стані алкогольного сп’яніння, захисту населення від шкідливого впливу шуму та забезпечення громадського спокою та порядку пропонується обмежити продаж алкогольних напоїв в торговельних закладах міста, в закладах ресторанного господарства прийняттям відповідного рішення. Цей нормативний акт покликаний активізувати громаду міста на допомогу виявлення випадків порушень та спонукати приватний бізнес з розумінням і усвідомленням ставитись до виконання рішення. На деякий час можливий супротив з боку суб’єктів господарювання проти запропонованих обмежень, проте на далі вони цілком можуть бути застосовані на практиці", - йдеться у проекті рішення.

На обліку в наркологічному кабінеті Шепетівської ЦРЛ перебуває – 1262 осіб з діагнозом "хронічний алкоголізм", з них у місті – 764.

До того ж значна частина кримінальних правопорушень за даними правоохоронців, скоєних в стані алкогольного сп’яніння, припадає на період з 23.00 год. до 06.00 год. після вжиття спиртних напоїв і, в більшості випадків, у місцях розташування ресторанів, кафе, барів та магазинів з цілодобовим режимом роботи. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький