ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шепетівському НВК №1 організовують роздільний збір сміття

Уже із жовтня школярі збиратимуть використані батарейки, PET-пляшки та папір у окремі контейнери
Depo.
1 вересня 2015 10:03
ФОТО: depo.ua
У Шепетівському НВК №1 організовують роздільний збір сміття
У Шепетівському НВК №1 організовують роздільний збір сміття

Активісти із Шепетівки отримали міні-грант від природоохоронної громадської організації "Екоклуб", повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сайт міста Шепетівка.

Кілька роз'яснювальних зустрічей з учнями, інформаційні листівки для поширення в школі і потому активісти планують закупити та встановити 14 баків для сортування сміття.

Практична реалізація грантового проекту розпочнецься вже за місяць.

"Це дасть змогу привчати молодь міста змалечку розділяти відходи, раціонально використовувати ресурси, привернути додаткові кошти в бюджет школи, а також буде темою для досліджень молодих науковців", - переконані ініціатори проекту Павло Котенко, Ольга Підмогильна, Катерина Мітюк, Вадим Гудима та Віктор Балюк.

Активісти сподіваються, що в майбутньому школа буде самостійно здавати макулатуру, РЕТ-пляшки на переробку та отримуватиме за це кошти, а зібрані батарейки будуть відправляти ДП "Аргентум", що у Львові.

"Надання таких незначних коштів як 1000 грн. це більше моральна підтримка ініціативних груп на місцях, аніж реальне фінансування проекту", - коментує експерт Екоклубу з енергозбереження Дмитро Сакалюк.

"Проте це вже історія успіху, яка допоможе активістам повірити, по-перше, що кошти при бажанні працювати отримати можна, по-друге - при вдалому втіленні проекту шанси отримати фінансування від інших донорських організацій будуть набагато вищими. Маленькі справи - це теж внесок у загальну скарбничку збереження клімату нашої планети", - запевняє природоохоронець.

Більше про екологію, збереження ресурсів та громадську активність читайте на Depo.Хмельницький.