ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Шепетівській виправній колонії настав справжній весільний бум

За цей рік там відгуляли уже восьме весілля
Depo.
2 жовтня 2015 14:53
ФОТО: depo.ua
У Шепетівській виправній колонії настав справжній весільний бум
У Шепетівській виправній колонії настав справжній весільний бум

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу відомства, у пенітенціарній системі тільки "за" такі події.

Досвід переконує, що коли у засудженого є сім'я, поводить він себе зовсім інакше, прагнучи якнайшвидше вийти на волю. А наречені кажуть - готові чекати...

Як ось цього разу. 40-річна Альона зізнається, що одразу відчула, що це її чоловік. Жінку навіть не бентежить, що він сидить за вбивство.

32-річний Олексій за гратами уже кілька років - його засудили з вбивство. А познайомилися вони з жінкою випадково. У неї у цій же колонії сидить брат, вона його провідувала. Там і припав до душі високий, худорлявий брюнет. Каже, кохання з першого погляду. Півроку листувалися, кілька разів зустрічалися, а тоді вирішили одружитися.

Весілля відіграли кілька днів тому. І не зовсім весіллям - так, розписалися, і провели кілька годин у кімнаті для побачень. Без білої сукні та шампанського. Однак, очевидно, для них це не головне.

Ії обранець засуджений за вбивство. Проте Альона каже, що людина може оступитися у житті, головне, покаятися і захотіти змінитися.

Олексію відбувати покарання ще 3 роки і 8 місяців. Його молода дружина запевняє, вірно чекатиме чоловіка вдома і возитиме передачі у в'язницю.

Про шлюбні справи у виправних колоніях читайте на Depo.Хмельницький.