У Шепетівці триває "газова варта"

Містяни продовжують сторожити цен­траль­ну ко­тель­ню на ву­ли­ці Ко­ро­лен­ка, аби не­до­пус­ти­ти її від'єд­нання від га­зоп­ро­во­ду

Depo.
19 листопада 2017 19:20
ФОТО: depo.ua

Не­бай­ду­жі жи­те­лі Ше­пе­тів­ки вже дві до­би за­ли­ша­ють­ся бі­ля цен­траль­ної ко­тель­ні на ву­ли­ці Ко­ро­лен­ка аби не­до­пус­ти­ти від'єд­нання від га­зоп­ро­во­ду, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "День за днем".

Ак­ти­віс­ти об­жи­ли­ся ве­ли­ким вій­сько­вим на­ме­том, "доб­рі лю­ди" за­без­пе­чу­ють їх про­ві­зі­єю, під­во­зять дро­ва для ба­гат­тя.

От ли­ше не вис­та­чає ше­пе­тів­чан для змін­ної вар­ти.

Спо­ді­ван­ня на по­зи­тив­не ви­рі­шен­ня си­ту­ації чи­ма­ло міс­тян пок­ла­дає на на­ра­ду в Ка­бі­не­ті Мі­ніс­трів Ук­ра­їни, яка має від­бу­ти­ся на по­чат­ку нас­тупно­го тиж­ня за учас­ті всіх сто­рін кон­флік­ту.

Нагадаємо, минулої п'ятниці жи­те­лі Ше­пе­тів­ки, за­ва­ди­вши га­зів­ни­кам здій­сни­ти ме­ха­ніч­не від'єд­нання тру­боп­ро­во­ду, за­ли­шили­ся ча­ту­ва­ти бі­ля цен­траль­ної ко­тель­ні.

Шепетівчани змусили 13 листопада теплопостачальників - ТОВ "Ше­пе­тів­ка Енер­го­ін­вест", піти на правопорушення - зірвати пломби на га­зо­во­му тру­боп­ро­во­ді та від­кри­ти кран по­да­чі бла­кит­но­го па­ли­ва.

Цец крок люди пішли через те, що так і недочекалися обіцяного з 23 жовтня опалювального сезону.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері