У шепетівчан з'явився шанс спокійно "зайти" в опалювальний період 2019-2020 років

Шепетівська мерія отримала позитивне судове рішення щодо користування тепломережами

Схоже, судові "тяжби" Шепетівської міської ради та ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" добігля кінця, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Шепетівська міська рада змушена була звернутися за захистом своїх прав ще в грудні 2018 року до Господарського суду Хмельницької області з позовом про усунення перешкод в користуванні майном, яке мало б передати ТОВ громаді.

І нарешті, 20 травня відбувся розгляд справи за позовом Шепетівської міської ради до ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Судом було прийнято рішення по справі – повернути цілісний майновий комплекс "Шепетівське підприємство теплових мереж" у комунальну власність територіальної громади Шепетівки.

За умови, що ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" не подасть апеляцію, міська рада буде звертатися до Державної виконавчої служби з питанням про фактичне повернення майна до комунальної власності.

Нагадаємо, минулоріч у Шепетівці опалювальний сезон розпочався із запізненням – 14 листопада. І весь час тут існувала загроза його зриву через борги за спожитий природний газ ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький