У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи

А ось Лабазюк і Мельниченко провели канікули з виборцями
Depo.
31 серпня 2016 10:02
ФОТО: depo.ua
У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи
У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи

В період між парламентськими сесіями окремі депутати відпочивали, інші – працювали на округах, повідомляє Depo.Хмельницький за результатами моніторингу ГМ ОПОРА.

Такого висновку дійшли активісти проаналізувавши сайти та сторінки у соцмережах , а також інформації у місцевих ЗМІ про депутатів-мажоритарників Хмельниччини, що беруть участь у моніторинговому проекті ОПОРИ, а це - Олександр Герега, Сергій Лабазюк, Роман Мацола та Володимир Мельниченко.

У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи - фото 1

На офіційному сайті позафракційного народного депутата Олександра Гереги (ВО № 192) немає інформації про його особисту активність в окрузі у серпні, натомість, як свідчить розділ "Новини". З виборцями спілкуються члени його команди - надають матеріальну допомогу від імені нардепа.

У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи - фото 2

На власному сайті народного депутата Романа Мацоли (ВО № 190) немає інформації про його особисту активність. Літня відпустка позначилася і на сторінці нардепа у Facebook: тут у серпні здебільшого з’являлися привітання з державними, професійними та релігійними святами, вітання українським спортсменам-олімпійцям тощо. За словами помічниці депутата, впродовж місяця Роман Мацола безпосередньо в окрузі не працював.

У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи - фото 3

Представник депутатської групи "Воля народу" Сергій Лабазюк (ВО № 188) у серпні неодноразово зустрічався зі своїми виборцями. Про це є вдосталь інформації і на особистому сайті нардепа, і на його сторінці у Facebook. З-поміж іншого, Сергій Лабазюк вітав із професійним святом хмельницьких поліцейських, робив їм подарунки від БФ "Ми поруч", виступав на обласному селянському форумі, провів низку зустрічей зі своїми виборцями, святкував День Незалежності України у Волочиську і доклався до концерту. Також Сергій Лабазюк брав участь у ефірах на місцевих телеканалах.

У серпні нардепи Герега і Мацола не довідались ніразу на свої округи - фото 4

Як свідчать пости на Facebook-сторінці народного депутата  Володимира Мельниченка (ВО № 193), незважаючи на канікули, у серпні парламентар провадив активну роботу в окрузі. Він інспектував якість проведення ремонту доріг, оглядав, як відбувається ремонт амбулаторії сімейної медицини, відвідував пологове відділення місцевої лікарні, дитячу поліклініку, перинатальний центр, нардеп перевіряв хід ремонту у міському будинку культури, побував у Староушицьких територіальному центрі, лікарні, БК. Активним був і на День Незалежності – виступав, зустрічав, вітав, їздив на велосипеді. Чи не всюди за рахунок благодійного фонду "Ми – кам’янчани" вручав подарунки.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький