У Сатанові таки буде Сквер Пам’яті

Рівненський апеляційний господарський суд постановив звільнити Базарну площу, передавши її селищній раді, аби створити Сквер Пам’яті
Depo.
4 жовтня 2016 11:34
ФОТО: depo.ua
У Сатанові таки буде Сквер Пам’яті
У Сатанові таки буде Сквер Пам’яті

Базарну площу у Сатанові віддали територіальній громаді, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Рівненський апеляційний господарський суд постановив розірвати договір оренди землі від 10.02.2011 року між Сатанівською селищною радою та ТОВ "Подільська інвестиційна компанія".

У Сатанові таки буде Сквер Пам’яті - фото 1

За місяць, з дня набрання рішенням суду законної сили остання повинна звільнити земельну ділянку, передавши її селищній раді в стані , не гіршому порівняно з тим, у якому її одержано.

Є ряд архівних документів, котрі свідчать про злочин фашистів у роки Другої світової війни на території Сатанова.

У Сатанові таки буде Сквер Пам’яті - фото 2

Комісія Міністерства культури України рекомендувала Сатанівській селищній раді здійснити перенесення ринку, який обслуговувало ТОВ "Подільська інвестиційна компанія" на орендованій землі.

Нагадаємо, що Сатанівська селищна рада зверталась до директора Компанії Миколи Назарчука про розірвання угоди оренди землі площею 0,8477 га та укладення її на нових умовах.

Підставою для цього стало рішення селищної ради "Про створення в смт. Сатанів по вул. Базарна площа, 13 парку "Пам’яті жертв Голокосту", "Пам’яті жертв Другої світової війни". Були проведенні громадські слухання, де за це рішення проголосувало більшість мешканців територіальної громади.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та