ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У рейтингах роботи голів облдержадміністрацій очільник Хмельниччини – в золотій серединці

Такі підсумки минулорічної роботи в усіх галузях господарювання
Depo.
14 березня 2016 22:19
ФОТО: depo.ua
У рейтингах роботи голів облдержадміністрацій очільник Хмельниччини – в золотій серединці
У рейтингах роботи голів облдержадміністрацій очільник Хмельниччини – в золотій серединці

Голова Хмельницької облдержадміністрації в рейтингу роботи очільників області опинився в "середнячках", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "ДС".

Всього три квартали Михайло Загородний протримався на посаді голови Хмельницької ОДА. Йому вистачило дев'яти місяців аби потрапити на 12 місце з оцінкою в 7,5 бали.

За результатами місцевих виборів він вважав за краще перебратися на менш клопітну посаду - голови облради (27 листопада за його безальтернативну кандидатуру, запропоновану "Солідарністю" і Аграрною партією, проголосували 73 з 83 присутніх депутатів).

З 19 грудня обов'язки очільника краю виконує перший заступник голови ОДА Василь Процюк.

Відтак, Процюку доведеться звернути увагу на найвищу серед усіх мирних регіонів частку штатних працівників, відправлені у вимушені відпустки без збереження зарплати. У 2015-му вона становила 1,7% - це 3,8 тис. працівників.

А ще - Хмельниччина виявилася останньою щодо динаміки сільського господарства - падіння порівняно з 2014 р. склало 12,3%. При цьому продукція тваринництва скоротилася на 3,6%, а рослинництва - на 15,5%. У тому числі картоплі було зібрано на 29,5% менше, зернових і зернобобових - на 16%, овочів - на 10,4%.

З іншого боку, область весь минулий рік зберігала лідерство по динаміці кадрів, і за підсумками 2015-го тут було зафіксовано найменше скорочення чисельності штатних працівників - на 2,8%.

Також Хмельниччина увійшла в трійку регіонів із найменшим рівнем зарплатних боргів, до п'ятірки - з найменшим рівнем боргів населення за ЖКП, найнижчими темпами зростання споживчих цін і найбільшим зростанням у будівництві.

У рейтингах роботи голів облдержадміністрацій очільник Хмельниччини – в золотій серединці - фото 1

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та