UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У прокуратурі Хмельниччини розповіли, як "відвойовують" державні землі

Вимагаючи дотримання вимог законодавства при використанні землі комунальної власності, Хмельницька місцева прокуратура заявила позови на суму понад 3,8 млн грн

У прокуратурі Хмельниччини розповіли, як…

Про це інформує прес-служба прокуратури області, передає Depo.Хмельницький.

Упродовж 2018 року Хмельницькою місцевою прокуратурою пред'явлено шість позовів вказаної категорії на суму понад 3,7 млн грн. У поточному році суди задовільнили дев'ять позовів на суму майже 1,4 млн грн.

Так, за позовом Хмельницької місцевої прокуратури з одного із землекористувачів до бюджету міста стягнуто 260 тис. грн, які він заборгував через використання землі без правовстановлюючих документів.

Також увага приділяється правомірності використання земельних ділянок на підставі договорів оренди, розмір орендної плати у яких є заниженим та не відповідає вимогам законодавства у зв'язку із застосуванням неактуальної нормативної грошової оцінки.

В поточному році до суду направлено вісім позовів із вимогами збільшення щорічної плати до місцевого бюджету на суму понад 250 тис. грн. За рішеннями суду чотирьох орендарів вже зобов'язано перерахувати розмір орендної плати, чим надходження бюджету збільшено на 222 тис. грн.

Нагадаємо, прокуратура Хмельниччини розслідує факт незаконного отримання землі 19 особами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook